Inne

Czy opłaca się personalizować kalendarz?

Posiadanie na ścianie kalendarza z własnymi zdjęciami jest bardzo satysfakcjonujące. Po każdej zmianie miesiąca możemy przekręcić kartę, aby naszym oczom ukazało się kolejne sugestywne zdjęcie sugerujące to, co w danym miesiącu może się zdarzyć. Oczywiście to tylko propozycja, bo wieloplanszowe kalendarze ścienne mogą być równie dobrze powrotem do przyszłości, takim swoistym zbiorem wspomnień.

Wieloplanszowy, czyli bardziej szczegółowy?

Kalendarze wieloplanszowe dają nam więcej możliwości odnośnie do organizacji naszego codziennego życia, ponieważ pod każdym dniem mają odrobinę więcej miejsca. Oczywiście nie zmieści się na nich lista zakupów, ale już godzina spotkania na mieście jak najbardziej! Każda plansza może wyglądać inaczej, a klimat, jaki sobie wybierzemy może się zwyczajnie, co miesiąc, zmieniać. Warto sprawić sobie odrobinę radości wieszając na ścianie coś tak osobistego, jak zdjęcia rodzinne.

Wieloplanszowe kalendarze ścienne jako portfolio?

Oczywiście na kalendarzach tego typu wcale nie trzeba umieszczać zdjęć z rodziną. Mogą to być prace własnego autorstwa, którymi chcemy się zwyczajnie pochwalić. Jeśli nasz kalendarz wisi w domu, to będzie to przyjemny akcent dekoracyjny, jeśli jednak wisi w biurze, to może to być genialne portfolio, które ukaże nasz talent do konkretnej dziedziny, w której jesteśmy dobrzy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zawrzeć w takim kalendarzu swoistą reklamę swoich umiejętności, która każdego miesiąca pozwoli nam się lepiej zmotywować do osiągnięcia swoich zamierzonych celów. Jedynym ograniczeniem co do obrazów zawartych w kalendarzu jest nasza wyobraźnia.

Koniecznie odwiedź stronę: https://dobrekalendarze.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *