Inne

Czym jest nowoczesny design?

Jeżeli przytoczymy definicję to możemy śmiało powiedzieć, że design to działalność oparta na wzornictwie twórczym. Wzornictwo tego rodzaju ma za zadaniem nadawać przedmiotom cech pożądanych przez społeczeństwo lub takich, które mogą je do siebie przyciągnąć. Każdego roku panuje moda na innych design, ale warto wiedzieć, że niektóre style są ponadczasowe i, jeśli już raz zostaną zastosowane w naszym domu, to mogą tam zostać na zawsze. No, chyba że się nam znudzą. Informacje o design można znaleźć dosłownie wszędzie.

Styl industrialny


W ostatnich latach najbardziej popularny stał się surowy styl industrialny, w którym główną rolę odgrywają beton, rury, cegły i ewentualnie drewno. Niczym niezasłonięte żarówki, kable na wierzchu i wszelkiego rodzaju konstrukcje metalowe bez jakichkolwiek osłonek to coś, co industrial lubi najbardziej. Być może kojarzy się to z niewykończonym domem, ale biorąc pod uwagę cenę płytek imitujących beton, albo takich, które mają nam stworzyć prawdziwie surową ścianę z cegieł może się szybko okazać, że pozostawienie domu w stanie faktycznego niewykończenia będzie się nam opłacało zdecydowanie bardziej. Informacje ze świata design znajdziecie na https://k-mag.pl/category/dizajn/. Poleamy częste zaglądanie tam. Pozwoli Wam być na bieżąco.

Informacje o design w Internecie

W sieci dostępne są nie tylko blogi opowiadające o modzie, muzyce, czy też o kosmetykach. Równie często możemy tam znaleźć blogi o tematyce wykańczania wnętrz, które mogą zaproponować naprawdę istotne informacje. Dobrze rozplanowana widza w takim miejscu może być prawdziwie interesującym źródłem na temat ogólnie pojętego designu. Oczywiście każdy bloger lubi coś innego i trudno z gustami się kłócić. Można jednak z takich miejsc czerpać ogromną ilość inspiracji dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *