Bez kategorii

Gdzie szukać części do silników JCB?

JCB jest przedsiębiorstwem brytyjskim, założonym w 1945 roku. Firma zajmuje się produkcją maszyn rolniczych i budowlanych, a także agregatów prądotwórczych. Założyciel przedsiębiorstwa w 1953 roku jako pierwszy na świecie skonstruował koparko-ładowarkę. JCB cieszy się ogromną popularnością za sprawą produkowania maszyn o wysokiej wydajności.

JCB POWER SYSTEM – silniki JCB

Z czasem przedsiębiorstwo JCB zajęło się produkcją silników, tworząc przy tym nową grupę – JCB POWER SYSTEM. W tym celu zatrudniono najlepszych brytyjskich konstruktorów i nawiązano znaczące współprace z innymi firmami. Dzięki ograniczonej emisji spalin silniki JCB są przyjazne dla środowiska. Do tego zredukowano ich hałaśliwość do możliwego minimum. Ich dodatkowym atutem jest praca w ekstremalnych warunkach – np. przy temperaturze -40 stopni Celsjusza.

Szeroki asortyment części do silników JCB

Części JCB oferowane są jako nowe oryginalne lub zamienniki, bądź używane. Wśród nich znajdują się między innymi:
-tłoki
-uszczelki
-pompy zasilające
-wały
-poduszki
-pompy wody
-pompy oleju
-pompy wtryskowe.
Części do silników JCB to produkty wysokiej jakości, cechujące się trwałością i bardzo dobrym wykonaniem. Każda maszyna ulega w końcu jakimś usterkom lub naturalnie się zużywa. Wówczas internetowe sklepy z częściami stają się niezwykle przydatne, gdyż nie zawsze istnieje możliwość otrzymania elementu stacjonarnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *