Inne

Po co montować kamerę do wizjera w drzwiach?

Wiele rodzin decyduje się na to, aby swoje drzwi wejściowe wyposażyć w tak zwanego judasza, czyli specjalne szkiełko, które umożliwia zaglądnięcie na drugą stronę bez konieczności otwierania drzwi. Jeśli jest to osoba nieznajoma, której nie chcemy wpuścić do swojego domu, ktoś wyglądający podejrzanie – potencjalny rabuś, wymuszacz czy inny niepożądany gość, możemy sprawdzić to, nie umożliwiając mu przy tym dostania się do mieszkania. Jest to niezwykle przydatne akcesorium, lecz ma ono swoje wady – do wizjera musimy podejść. Oznacza to, że osoba po drugiej zorientuje się, że ktoś owego judasza sprawdził. Problem ten może rozwiązać specjalny wizjer do drzwi z kamerą – unowocześniona wersja tego gadżetu!

 

Jaki jest sens kamerki w drzwiach?

Wyposażając swojego judasza w drzwiach, można sprawdzać go o wiele bardziej dyskretniej, udawać że jest się nieobecnym w domu lub po prostu skontrolować gościa bez konieczności odrywania się od swoich obecnych zajęć. Zastosowań dla tej pomysłowej modyfikacji jest bardzo wiele, dlatego warto wziąć je pod uwagę.

 

Dlaczego wizjer do drzwi z kamerą to dobra inwestycja?

Wyspecjalizowana wersja judasza wyposażona w dodatkową kamerę tak naprawdę nie jest znacznie droższa od swojego standardowego odpowiednika, oferuje natomiast znacznie większą funkcjonalność, którą powinna docenić każda osoba ceniąca sobie bezpieczeństwo i wygodę. Warto iść z nową technologią krok w krok, a nowoczesny wizjer to doskonała okazja, aby lepiej przygotować swój dom na wizytę niechcianych gości. Jest to zatem najwyższa pora, aby skierować się do specjalistycznego sklepu i wyposażyć w nowy wizjer.

Sprawdź sam na stronie: https://www.alfatronik.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *